ת-רימו!

מרחוק מוצאת עבורכם את הפלטפורמות הטובות בעולם וגאה להציג את רימו, הפלטפורמה המושלמת להופעות, האפי האוור, שולחנות עגולים ועוד

רימו היא פלטפורמה בה אנשים מכל מקום בעולם שיש בו אינטרנט יכולים ליהנות מאינטראקציות אנושיות ופעילויות שונות בסביבה וירטואלית. אנו שואפים לעזור לך להפיק את המפגשים והאירועים שלך כמעט מבלי לפגוע בממד האנושי. זוהי פלטפורמה המקבלת את אותה תחושה של השתתפות באירוע רשת, בכיתה, בסדנה חדשנית או באיחוד מחדש של המשפחה, באמצעות הנגשה נכונה למחשב הנייד או הטלפון שלך.

תחילת העבודה עם רימו 

אנחנו אוהבים את רימו , ואנחנו מקווים שגם אתם תאהבו. אנו נדריך אתכם בכל שלב בדרך, כך שתוכלו להבין את הפלטפורמה ולהשתמש בה לכל אירוע.

change-table-4.gif

אבני הבניין של רימו:

פרספקטיבה 

התצוגה של רימו מביאה תפיסת עולם דו-ממדית, שמשמעותה שאובייקטים וויזואלים מתעוררים לחיים. כאשר אנשים נכנסים לאירוע, הם יתחילו בכך שיש עיגול קטן עם התמונה שלהם או ראשי התיבות של שמם. זה ישמש כסמן של האדם, כך שבעוד שכולם מסתובבים במהלך האירוע, עדיין תוכלו לדעת מי הוא מי לפי הסמן הזה. אנשים המשתתפים באירוע יסתכלו למטה אל המתחם מנקודת מבט של מעוף הציפור, כך שתוכלו לראות את כל האזור ולנווט את עצמכם באירוע.

name table.gif

פותחים שולחן

באופן ייחודי, רימו  מאפשרת לאנשים לחוות שיחות שולחן בזמן שהם וירטואליים. בכל קומה יש 19 שולחנות - 15 באמצע ו -2 מכל צד - עם 6 מושבים בכל שולחן. מודל השולחן מאפשר שיחות אינטימיות וממוקדות יותר בזמן המוגדר כזמן חברתי ומספק מקום רב לכל המשתתפים. אם יש לכם מאה אנשים ומעלה, פלטפורמת הרימו מוסיפה אוטומטית יותר קומות כך שכל הנוכחים יוכלו לשבת ליד השולחן וליהנות מהאירוע. כשאתה נכנס, כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על שולחן ולהתחיל לדבר! כדי לעבור לשולחן ושיחה אחרת, פשוט לחץ פעמיים על השולחן שאליו ברצונך לעבור, זה כל כך פשוט!

 

כמארח, אתה יכול להתאים את שם כל שולחן כדי להנחות את השיחות. לדוגמה, אם אני מתכנן סדנת חברה, אני יכול לתת לכל שולחן משהו שונה כמו "משאבי אנוש" או "צוות הצמיחה", כך שהשיחות יכולות להתרחש בתוך כל צוות. השולחנות מאפשרים שיחות קטנות יותר ועדיין להיות חלק מהאירוע הגדול יותר.

presso-remo101.gif

שואו טיים

אורות! מַצלֵמָה! אקשן! רימו מצוין למצגות. ממש כמו כנס פנים אל פנים, בכל פעם שתרצה שתשומת הלב תחזור לבמה, לחץ על "הצגה" והיא תעבור למצב של מסך אחד. לאחר מכן, כל הנוכחים יכולים לראות ולשמוע את המצגת שלך. אתה יכול גם להביא אנשים נוספים - המכונים "דוברים" - לדבר ולהציג יחד.

3rd-value-animation-4.gif

ביחד מרחוק

התקשורת באירוע וירטואלי מעולם לא הייתה קלה יותר! בנוסף לתקשורת הווידיאו החיה בשולחן ובמצב המצגת, רימו  מציעה מספר אמצעים נוספים שיעזרו למשתתפים שלכם לתקשר. האם לא רצית תמיד שתוכל לקבל את התחושה העזה של שיתוף פעולה וחדשנות כאשר הצוות שלך משרטט רעיונות על הלוח? ובכן, בשביל זה קיים "מצב הלוח" שלנו, המאפשר לשרטט, לרשום, להעלות קטעי וידאו, פיתקיות ועוד. מכירים את התסכול משיחות מרובות בקבוצות צ'אט? רימו מציעים צ'אטים קבוצתיים מובנים לכל האירוע, לכל שולחן והודעות אישיות. האם אי פעם היית צריך להשתמש ברמקול כדי לקבל את תשומת הלב של האירוע שלך? אין צורך לצעוק מכיוון שאתה יכול לשלוח הודעה בתפוצה, המאפשרת למארח לשדר הודעות שמופיעות מיד על מסכי כל הנוכחים. החלק הכי טוב? כל כלי התקשורת הללו נמצאים בפלטפורמה אחת מרכזית, נוחה ואישית ביותר.

© 2020 By Merachok team Proudly created with Wix.com

image-23-768x596.png

הלוק&פיל הייחודי שלך 

הפוך את פלטפורמת הרימו  לשלך וייחודית לאירוע שלך. התאם אישית את המראה והתחושה של מפת האירוע כדי לחשוף את המותג שלך באירוע, להוסיף חסויות ומודעות כדי לייצר הכנסות, והוסף סרטון בצדי הפלטפורמה כנגיעה סופית. אתה יכול אפילו להתאים אישית את שם הדומיין של קישור האירוע שלך. הדרכים להתאמה אישית כמעט בלתי מוגבלות.

רוצה לנסות את רימו?

להרשמה לתקופת ניסיון 

נשמע שזה זה נכון? 

לאירוע הבא שלך עם רימו פשוט ללחוץ פה: