קורס מטיסים (1).jpg

"להטיס" איתנו

 

מפיקי/ות כנסים 
 

היקף משרה: פרילנסרים לעבודה בהיקף של בין שליש לחצי משרה.

מקום העבודה: Remote (אנו עובדים ממשרד וירטואלי)
 

תיאור תפקיד:

המועמד/ת יהיה אחראי/ת על הפקת כנסים/אירועים עבור לקוחות החברה ויהיו חלק מצוות המפיקות והתומכים של חברת 'מרחוק'.

במסגרת התפקיד, המפיק.ה תוביל ותנהל תהליכי הפקה של כנסים ואירועים וירטואליים שונים - החל מהעברת מקל משלב המכירה, אפיון ותיאום תהליך ההפקה מול הלקוח, בהתאם להצעת המחיר והזמנת העבודה, תקים את הכנס בפלטפורמות השונות איתן אנו עובדים ותנהל את מערך התומכים והמדריכים לקראת שלבי הדרכות צוות צד לקוח, מנחים/מרצים. 

ביום האירוע המפיק.ה יהיו אחראים להוצאה לפועל של האירוע על כל היבטיו השונים, תמיכה טכנית ביום האירוע ועד לסיכום הכנס והעברת החומרים ללקוח.
 

מי מתאימ/ה לתפקיד

פרילנסרים עם קבלות שמגיעה מעולמות הדיגיטל * ניהול פרוייקטים * שירות ותמיכה טכניים מרחוק * קולנוע או תקשורת * אנשים מתחום הטיפול עם אוריינטציה טכנולוגית *  אנשי support עם ראש גדול * אנשי IT שאוהבים לעבוד עם אנשים וארגונים

בקיצור אנשים של אנשים


מועמדים הרואים עצמם מתאימים ומוכשרים כבר עכשיו לתפקיד מוזמנים להגיש מועמדות.

 

 

 

 

 

 

רוצים ללמוד מקצוע ותחום חדש ?
אנו מציעים קורס הכרות עם עולם הפקת האירועים הוירטואלים הכולל הכשרת בת ארבעה מפגשים של שעתיים בתאריכים 16-17.11 ו- 22-23.11 (ימי ב'-ג') בין השעות 18:00-16:00 בעלות סמלית של 299 ש"ח -->> לינק לדף הקורס

*בוגרים שיסיימו בהצלחה את הקורס ויעברו ראיון קבלה ישתלבו בפעילות החברה.

אנו מחפשים אנשים עם התכונות והכישורים הבאים:

אחריות - "אנחנו סומכים עליך להיות הפנים והקול של מרחוק בשלב ההפקה מול הלקוחות ולאזן בין אנושיות ותפוקה. נהיה זמינים לך לכל השאלות מתוך ידיעה והבנה עמוקה שהאחריות שלך היא לשאול שאלות, לנהל את מערך ההפקה, ולהוביל לחוויות עובד/לקוח יוצאות מן הכלל"

 

יחסי אנוש מצויינים - נראה לי שזה כבר ברור לך אבל בכל זאת נשמח לשמוע מאחרים על החוויה ולא הכל חייב להיות נעים כל הזמן. אבל כן בתמונה הכללית את אישה אנושית, שהופכת צוות טוב לצוות מצוין!

תשומת לב לפרטים הקטנים - דוגמא מאחד הכנסים שלנו - מפיקה שהבחינה ששעון המחשב של אחד המשתתפים אינו מכוון וזהו הבאג שמנע ממנו להכנס לאירוע

טכנולוגיה חדשה ומגניבה אחת ביום שעושה לך טוב על הנשמה וכיף לך להתנסות בהן וללמוד אותה

יכולת עבודה על מספר פרויקטים במקביל - מפיקים/ות שעובדים איתנו 

אנגלית ברמה גבוהה / שפת אם (שפות נוספות בונוס) 

 

noun_responsibility_3341419.png
noun_management_2743155.png
noun_Detail%20Oriented_1168128_edited.pn
noun_multitasking_1714262.png
noun_Robot_2670273.png

יכולת בעבודת צוות, ניהול זמן ומשימות אישי, עם כלי ניהול פרוייקטים - אוכל.ת טרלו, Teams, וסוגר.ת קבוצות בוואטסאפ לארוחת בוקר וכל זה, תוך כדי שהינך משרה אווירה נעימה וגורמ.ת לכולם לעשות את מה שאת רוצה וצריכ.ה שיקרה - ועוד מרחוק.

העדפה לגמישות בשעות עבודה - "יש כנסים ביום, יש כנסים בלילה, יש לקוחות בכל צד בעולם והם מצפים לשירות הכי טוב תמיד | קודם כל Well being של העובדים שלנו ואחרי זה זמינות"

 

יכולות תקשורת והדרכה ברמה גבוהה (טקסט, דיבור ועמידה מול מצלמה) - את אחת שאומרים לה אחרי שהיא מדברת בפגישה / הדרכה: "אמרת את זה גם ברור, גם קולע וגם בצורה נעימה - איך את עושה את זה?!"

 

יכולת אלתור ועמידה בלחץ - לצד פיתרון בעיות והתמודדות עם אתגרים - לדוגמא: 7:30 בבוקר והמרצה של הכנס שמתחיל בעשר לא יודע מה זה copy-paste ולא מצליח להכנס למערכת.
 

ראש יצירתי - "אפשר לעשות ככה ואפשר ככה אבל כדאי לדעתי ככה."

noun_team work_1894979.png
noun_teamwork_1890373.png
noun_suspension spring_2099877.png
noun_Creative mind_2019060.png
noun_pressure_2925149 (1).png

שאלות נפוצות

מה זה אומר לעבוד עם חברת 'מרחוק' ?


אנו חברה צעירה ודינמית של "דור הענן" שעובדת עם צוות פרילנסרים מגובש על בסיס שוטף וקבוע. החברה שלנו כשמה היא - אצלנו עובדים 'מרחוק' (remote) על בסיס משרד וירטואלי ונעזרים בשלל כלים ופלטפורמות טכנולוגיות.
מהו נפח העבודה שעלי לצפות לו ?


אנו חברה צעירה וצומחת ש"רצה" כבר מתחילת השנה עם לקוחות משלמים - בשלב הראשון אנו מחפשים אנשים שרוצים וזמינים לעבוד בין רבע לשליש משרה (כך שאם יש לכם תחום נוסף שאתם עצמאיים בו והינכם רוצים לשלב זה בהחלט יכול לבוא בחשבון).
מלבד הדברים שציינתם למעלה מה עוד נדרש שיהיה לי ?


מחשב אישי/דסקטופ (שאינו תלוי במשתמשים אחרים) חיבור טוב לרשת אינטרנט יציבה וחוש הומור
עם אלו לקוחות וארגונים אתם עובדים ?


אנו עובדים כיום עם שלל ארגונים - החל בכנסים של סטארטאפים בחו"ל דרך ארגוני תשתית וקרנות חברתיות, איגודים מקצועיים, גופים מוניציפליים, שלטון מרכזי וכלה בעמותות וארגונים חברתיים
מה זה אומר בכלל "כנסים וירטואליים" ?


התחום של כנסים וירטואליים הוא שדה חדש יחסית באונליין, הכנסים נערכים לרוב על בסיס פלטפורמות ייעודיות לכך בהן מרחבים שונים שמאפשרים סוגים שונים של פעילויות (הרצאות, סדנאות, נטוורקינג 1:1, דוכנים וכו') מבוססות תקשורת וידאו או תקשורת מבוססת מציאות מדומה (VR)
האם אני אעבוד לבד או אהיה חלק מצוות ?


אצלנו ב'מרחוק' לעולם אינך לבד!
מפיק/ת אירוע עובדת אל מול איש/ת הקשר (או הצוות המוביל) של צד לקוח ובשיתוף פעולה עם אנשי צוות נוספים של 'מרחוק' (מנהלת פרוייקטים, מפיקים נוספים שרצים במקביל וכו'). אופי העבודה משלב כל הזמן גם עבודת צוות וגם עבודה עצמאית (כך שבהחלט אנו מחפשים אנשים שמגיעים עם משמעת עצמית).
מה שעות העבודה המקובלות אצלכם ?


מול הלקוחות שלנו אנו עובדים בשעות העבודה המקובלות במשק 9:00-18:00.
כחלק מהתרבות והערכים שלנו (וכחלק מהיותינו חברה של "דור הענן") אנו מאפשרים גמישות לצוות שעובד איתנו על בסיס הפניות/הנוחות שלהם ובהתאמה לפרוייקטים השונים.