Keyboard and Mouse

עבודה מרחוק

מרחוק זה עסק של עצמאים, אנחנו מאמינים שזה נכון לנו כל אחת ואחד להתעסק בתשוקה האישית שלה/ו במקביל לאיחוד כוחות וביסוס חברה שמאפשרת לנו לשתף פעולה ולהיות כלי עזר עבור ארגונים שרוצים להסתגל ולהצליח.

כל אחת ואחד מאיתנו מביאים  ניסיון וידע רב בתחומו, ותשוקה גדולה להצליח

המשרד שלנו הוא  משרד וירטואלי, מה שמאפשר לנו גמישות רבה בכל פרוייקט 

 

מה התכונות והכישורים שחשוב לנו לאסוף למאגר העובדים

עבודת צוות

ניהול זמן ומשימות אישי, עם כלי ניהול פרוייקטים אוכל.ת טרלו, Teams, וסוגר.ת קבוצות בוואטסאפ לארוחת בוקר וכל זה, תוך כדי השראת אווירה נעימה והנעה לפעולה - ועוד מרחוק.

noun_team work_1894979.png
גמישות בשעות העבודה

"יש כנסים ביום, יש כנסים בלילה, יש לקוחות בכל צד בעולם והם מצפים לשירות הכי טוב תמיד | קודם כל Well being של העובדים שלנו ואחרי זה זמינות"

תקשורת והדרכה ברמה גבוהה

טקסט, דיבור ועמידה מול מצלמה - אומרים לך אחרי פגישה או הדרכה: "זה היה גם ברור, גם קולע וגם בצורה נעימה - איך עושים את זה?!"

אלתור ועמידה בלחץ

לצד פיתרון בעיות והתמודדות עם אתגרים - 7:30 בבוקר והמרצה של הכנס שמתחיל בעשר לא יודע מה זה copy-paste ולא מצליח להכנס למערכת - מה עושים עכשיו?

יצירתיות

אפשר לעשות כך או כך, אבל לדעתי כדאי כך

אחריות

אנחנו סומכים עליך להיות הפנים והקול של מרחוק בשלב ההפקה מול הלקוחות ולאזן בין אנושיות ותפוקה. האחריות שלך היא לשאול שאלות, לנהל את מערך ההפקה, ולהוביל לחוויות עובד/לקוח יוצאות מן הכלל. אנחנו פה כדי לתת לך את הכלים להצלחה.

יחסי אנוש מצויינים

נראה לי שזה כבר ברור לך אבל בכל זאת נשמח לשמוע מאחרים על החוויה, ולא הכל חייב להיות נעים כל הזמן, אבל בתמונה הכללית אנחנו מחפשים את מי שהופכ.ת צוות טוב לצוות מצוין!

תשומת לב לפרטים הקטנים

המייל שנקבל בחזרה עם קו"ח שלך ו cover letter צריך להיות תחת הנושא: "קראתי ואני מי שאתם מחפשים"

וגם...

טכנולוגיה חדשה ומגניבה עושה לך טוב על הנשמה וכיף לך להתנסות בהן וללמוד אותה

אנגלית ברמה גבוהה חובה ושפה נוספת היא בונוס

לוח משרות 

 
קורס מטיסים (1).jpg
דרוש/ה מנהל/ת במה לכנסים אונליין / היברידיים  

 

היקף משרה: פרילנסרים לעבודה בהיקף של כשליש משרה / פרוייקטלי

 

מקום העבודה: Remote (אנו עובדים ממשרד וירטואלי)

 

תיאור תפקיד:

המועמד/ת י/תהיה אחראי/ת על ניהול הבמה בפלטפורמות השונות של הכנסים שבשימוש החברה וי/תהיה חלק מצוות המפיקים והתומכים של חברת "מרחוק".

במסגרת התפקיד, היא/הוא י/תנהל את הבמה המרכזית במהלך כנסים ואירועים וירטואליים שונים - החל מאפיון ותכנון הלו"ז של הבמה, תיאום תהליך ההפקה מול הלקוח, בהתאם להצעת המחיר והזמנת העבודה, ניהול ותפעול הבמה בפלטפורמות השונות איתן אנו עובדים, הדרכת המנחים/מרצים בדגש על בכירים ובכירות שאמורים לעלות על הבמה במהלך האירוע, ניהול הבמה בפועל ותמיכה טכנית ביום האירוע.

 

מי מתאימ/ה לתפקיד:

אנו מחפשים פרילנסר/ית שמגיע/ה עם ניסיון מוכח בעבודה בעולמות הכנסים / שידורי לייב / תקשורת והמדיה / שידורי A/V / דיגיטל / שירות ותמיכה טכניים מרחוק, בעל/ת יכולות למידה עצמאיות של כלים ומערכות דיגטליות 

ניסיון וכישורים נדרשים:

 • שליטה מלאה בתוכנות שידור וניהול שיחות וידאו כולל פלטפורמות מבוססות ווב - Xsplit, OBS, StreamYard וכו' כולל הזרמת שידור מפלטפורמה אחת לכמה אחרות במקביל

 • הדרכה וניהול אירוע

 • בעבודה עם מרצים בכירים 

 •  עבודת צוות וניהול זמן ומשימות אישי מרחוק 

 • אחריות 

 • גמישות בשעות עבודה

 • יצירתיות 

 • יכולת אלתור ועמידה בלחץ 

 • תשומת לב לפרטים הקטנים

 • יכולת עבודה על מספר פרויקטים במקביל

 • יכולות תקשורת והדרכה ברמה גבוהה

 • יחסי אנוש מצויינים 

 • אנגלית ברמת שפת אם (שפות נוספות בונוס)

 • אוריינטציה טכנולוגית גבוהה 
   

להגשת מועמדות מוזמנים לשלוח מייל עם קורות חיים.

 

שאלות נפוצות

מה זה אומר לעבוד עם חברת 'מרחוק' ?


אנו חברה צעירה ודינמית של "דור הענן" שעובדת עם צוות פרילנסרים מגובש על בסיס שוטף וקבוע. החברה שלנו כשמה היא - אצלנו עובדים 'מרחוק' (remote) על בסיס משרד וירטואלי ונעזרים בשלל כלים ופלטפורמות טכנולוגיות.
מהו נפח העבודה שעלי לצפות לו ?


אנו חברה צעירה וצומחת ש"רצה" כבר מתחילת השנה עם לקוחות משלמים - בשלב הראשון אנו מחפשים אנשים שרוצים וזמינים לעבוד בין רבע לשליש משרה (כך שאם יש לכם תחום נוסף שאתם עצמאיים בו והינכם רוצים לשלב זה בהחלט יכול לבוא בחשבון).
מלבד הדברים שציינתם למעלה מה עוד נדרש שיהיה לי ?


מחשב אישי/דסקטופ (שאינו תלוי במשתמשים אחרים) חיבור טוב לרשת אינטרנט יציבה וחוש הומור
עם אלו לקוחות וארגונים אתם עובדים ?


אנו עובדים כיום עם שלל ארגונים - החל בכנסים של סטארטאפים בחו"ל דרך ארגוני תשתית וקרנות חברתיות, איגודים מקצועיים, גופים מוניציפליים, שלטון מרכזי וכלה בעמותות וארגונים חברתיים
מה זה אומר בכלל "כנסים וירטואליים" ?


התחום של כנסים וירטואליים הוא שדה חדש יחסית באונליין, הכנסים נערכים לרוב על בסיס פלטפורמות ייעודיות לכך בהן מרחבים שונים שמאפשרים סוגים שונים של פעילויות (הרצאות, סדנאות, נטוורקינג 1:1, דוכנים וכו') מבוססות תקשורת וידאו או תקשורת מבוססת מציאות מדומה (VR)
האם אני אעבוד לבד או אהיה חלק מצוות ?


אצלנו ב'מרחוק' לעולם אינך לבד!
מפיק/ת אירוע עובדת אל מול איש/ת הקשר (או הצוות המוביל) של צד לקוח ובשיתוף פעולה עם אנשי צוות נוספים של 'מרחוק' (מנהלת פרוייקטים, מפיקים נוספים שרצים במקביל וכו'). אופי העבודה משלב כל הזמן גם עבודת צוות וגם עבודה עצמאית (כך שבהחלט אנו מחפשים אנשים שמגיעים עם משמעת עצמית).
מה שעות העבודה המקובלות אצלכם ?


מול הלקוחות שלנו אנו עובדים בשעות העבודה המקובלות במשק 9:00-18:00.
כחלק מהתרבות והערכים שלנו (וכחלק מהיותינו חברה של "דור הענן") אנו מאפשרים גמישות לצוות שעובד איתנו על בסיס הפניות/הנוחות שלהם ובהתאמה לפרוייקטים השונים.

 

הכשרות מקצועיות

TV%20Screens_edited.jpg

הנחיית מפגשים במרחב הוירטואלי

מתודות שימושיות להנחייה בזום, מיומנויות ואפשרויות להתמודדות עם התנגדויות, קבלת משובים ממשתתפים, סוגי מפגשים, אפשרויות להתנהלות עם צ'ט במהלך מפגש ועוד

office%20supplies_edited.jpg

Miro 101

במסגרת הסדנה נעסוק בחווית המרחב וחווית הנוכחות.

במפגש

נדון בסוגי שיח ומפגש שונים ונבחן תוך כדי חוויה ויצירה מה עובד לנו יותר טוב ואיך ניתן למקסם את הערך והתועלת של החיים ׳מרחוק׳

AEnB2Ur4kfLHjxRn-aRGTZBq6YCNq2NUuP8pKWRr

הפקת כנסים וירטואליים

הכרות עם עולם הפקת האירועים הוירטואלים 

 יסודות התחום, נבין מהם כנסים אונליין והיברדיים באלו פלטפורמות וכלים אנו נעזרים על מנת להפיק כנסים ואירועים אונליין. 

בוגרים שיסיימו בהצלחה את הקורס ויעברו ראיון קבלה יוכלו להשתלב בפעילות החברה.