קורס מטיסים (1).jpg

מוזמנים להצטרף ו"להטיס" איתנו

אנו מחפשים מנהל/ת במה לכנסים אונליין / היברידיים  

 

היקף משרה: פרילנסרים לעבודה בהיקף של כ-שליש משרה / עבודה פרוייקטלית

 

מקום העבודה: משרת Remote (אנו עובדים ממשרד וירטואלי)

 

תיאור תפקיד:

המועמד/ת י/תהיה אחראי/ת על ניהול הבמה בפלטפורמות השונות של הכנסים שבשימוש החברה וי/תהיה חלק מצוות המפיקים והתומכים של חברת "מרחוק".

במסגרת התפקיד, היא/הוא י/תנהל את הבמה המרכזית במהלך כנסים ואירועים וירטואליים שונים - החל מאפיון ותכנון הלו"ז של הבמה, תיאום תהליך ההפקה מול הלקוח, בהתאם להצעת המחיר והזמנת העבודה, ניהול ותפעול הבמה בפלטפורמות השונות איתן אנו עובדים, הדרכת המנחים/מרצים בדגש על בכירים ובכירות שאמורים לעלות על הבמה במהלך האירוע, ניהול הבמה בפועל ותמיכה טכנית ביום האירוע.
 

מי מתאימ/ה לתפקיד:

אנו מחפשים פרילנסר/ית שמגיע/ה עם ניסיון מוכח בעבודה בעולמות הכנסים / שידורי לייב / תקשורת והמדיה / שידורי A/V / דיגיטל / שירות ותמיכה טכניים מרחוק, בעל/ת יכולות למידה עצמאיות של כלים ומערכות דיגטליות 

 

ניסיון וכישורים נדרשים:

 • שליטה מלאה בתוכנות שידור וניהול שיחות וידאו כולל פלטפורמות מבוססות ווב - Xsplit, OBS, StreamYard וכו' כולל הזרמת שידור מפלטפורמה אחת לכמה אחרות במקביל

 • הדרכה וניהול אירוע

 • בעבודה עם מרצים בכירים 

 •  עבודת צוות וניהול זמן ומשימות אישי מרחוק 

 • אחריות 

 • גמישות בשעות עבודה

 • יצירתיות 

 • יכולת אלתור ועמידה בלחץ 

 • תשומת לב לפרטים הקטנים

 • יכולת עבודה על מספר פרויקטים במקביל

 • יכולות תקשורת והדרכה ברמה גבוהה

 • יחסי אנוש מצויינים 

 • אנגלית ברמת שפת אם (שפות נוספות בונוס)

 • אוריינטציה טכנולוגית גבוהה 

אנו מחפשים אנשים עם התכונות והכישורים הבאים:

אחריות - "אנחנו סומכים עליך להיות הפנים והקול של מרחוק בשלב ההפקה מול הלקוחות ולאזן בין אנושיות ותפוקה. נהיה זמינים לך לכל השאלות מתוך ידיעה והבנה עמוקה שהאחריות שלך היא לשאול שאלות, לנהל את מערך ההפקה, ולהוביל לחוויות עובד/לקוח יוצאות מן הכלל"

 

יחסי אנוש מצויינים - נראה לי שזה כבר ברור לך אבל בכל זאת נשמח לשמוע מאחרים על החוויה ולא הכל חייב להיות נעים כל הזמן. אבל כן בתמונה הכללית את אישה אנושית, שהופכת צוות טוב לצוות מצוין!

תשומת לב לפרטים הקטנים - דוגמא מאחד הכנסים שלנו - מפיקה שהבחינה ששעון המחשב של אחד המשתתפים אינו מכוון וזהו הבאג שמנע ממנו להכנס לאירוע

טכנולוגיה חדשה ומגניבה אחת ביום שעושה לך טוב על הנשמה וכיף לך להתנסות בהן וללמוד אותה

יכולת עבודה על מספר פרויקטים במקביל - מפיקים/ות שעובדים איתנו 

אנגלית ברמה גבוהה / שפת אם (שפות נוספות בונוס) 

 

noun_responsibility_3341419.png
noun_management_2743155.png
noun_Detail%20Oriented_1168128_edited.pn
noun_multitasking_1714262.png
noun_Robot_2670273.png

יכולת בעבודת צוות, ניהול זמן ומשימות אישי, עם כלי ניהול פרוייקטים - אוכל.ת טרלו, Teams, וסוגר.ת קבוצות בוואטסאפ לארוחת בוקר וכל זה, תוך כדי שהינך משרה אווירה נעימה וגורמ.ת לכולם לעשות את מה שאת רוצה וצריכ.ה שיקרה - ועוד מרחוק.

העדפה לגמישות בשעות עבודה - "יש כנסים ביום, יש כנסים בלילה, יש לקוחות בכל צד בעולם והם מצפים לשירות הכי טוב תמיד | קודם כל Well being של העובדים שלנו ואחרי זה זמינות"

 

יכולות תקשורת והדרכה ברמה גבוהה (טקסט, דיבור ועמידה מול מצלמה) - את אחת שאומרים לה אחרי שהיא מדברת בפגישה / הדרכה: "אמרת את זה גם ברור, גם קולע וגם בצורה נעימה - איך את עושה את זה?!"

 

יכולת אלתור ועמידה בלחץ - לצד פיתרון בעיות והתמודדות עם אתגרים - לדוגמא: 7:30 בבוקר והמרצה של הכנס שמתחיל בעשר לא יודע מה זה copy-paste ולא מצליח להכנס למערכת.
 

ראש יצירתי - "אפשר לעשות ככה ואפשר ככה אבל כדאי לדעתי ככה."

noun_team work_1894979.png
noun_teamwork_1890373.png
noun_suspension spring_2099877.png
noun_Creative mind_2019060.png
noun_pressure_2925149 (1).png

שאלות נפוצות

מה זה אומר לעבוד עם חברת 'מרחוק' ?


אנו חברה צעירה ודינמית של "דור הענן" שעובדת עם צוות פרילנסרים מגובש על בסיס שוטף וקבוע. החברה שלנו כשמה היא - אצלנו עובדים 'מרחוק' (remote) על בסיס משרד וירטואלי ונעזרים בשלל כלים ופלטפורמות טכנולוגיות.
מהו נפח העבודה שעלי לצפות לו ?


אנו חברה צעירה וצומחת ש"רצה" כבר מתחילת השנה עם לקוחות משלמים - בשלב הראשון אנו מחפשים אנשים שרוצים וזמינים לעבוד בין רבע לשליש משרה (כך שאם יש לכם תחום נוסף שאתם עצמאיים בו והינכם רוצים לשלב זה בהחלט יכול לבוא בחשבון).
מלבד הדברים שציינתם למעלה מה עוד נדרש שיהיה לי ?


מחשב אישי/דסקטופ (שאינו תלוי במשתמשים אחרים) חיבור טוב לרשת אינטרנט יציבה וחוש הומור
עם אלו לקוחות וארגונים אתם עובדים ?


אנו עובדים כיום עם שלל ארגונים - החל בכנסים של סטארטאפים בחו"ל דרך ארגוני תשתית וקרנות חברתיות, איגודים מקצועיים, גופים מוניציפליים, שלטון מרכזי וכלה בעמותות וארגונים חברתיים
מה זה אומר בכלל "כנסים וירטואליים" ?


התחום של כנסים וירטואליים הוא שדה חדש יחסית באונליין, הכנסים נערכים לרוב על בסיס פלטפורמות ייעודיות לכך בהן מרחבים שונים שמאפשרים סוגים שונים של פעילויות (הרצאות, סדנאות, נטוורקינג 1:1, דוכנים וכו') מבוססות תקשורת וידאו או תקשורת מבוססת מציאות מדומה (VR)
האם אני אעבוד לבד או אהיה חלק מצוות ?


אצלנו ב'מרחוק' לעולם אינך לבד!
מפיק/ת אירוע עובדת אל מול איש/ת הקשר (או הצוות המוביל) של צד לקוח ובשיתוף פעולה עם אנשי צוות נוספים של 'מרחוק' (מנהלת פרוייקטים, מפיקים נוספים שרצים במקביל וכו'). אופי העבודה משלב כל הזמן גם עבודת צוות וגם עבודה עצמאית (כך שבהחלט אנו מחפשים אנשים שמגיעים עם משמעת עצמית).
מה שעות העבודה המקובלות אצלכם ?


מול הלקוחות שלנו אנו עובדים בשעות העבודה המקובלות במשק 9:00-18:00.
כחלק מהתרבות והערכים שלנו (וכחלק מהיותינו חברה של "דור הענן") אנו מאפשרים גמישות לצוות שעובד איתנו על בסיס הפניות/הנוחות שלהם ובהתאמה לפרוייקטים השונים.